Zombie Tsunami v3.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 38 views
( 965 ratings )
Price: $0
Download

Zombie Tsunami v3.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Zombie Tsunami v3.0.3 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Mobigame stüdyosunun üstlendiği mobil platformun sevilen ve popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz zombiler ile bulunduğunuz şehirdeki tüm insanları zombiye dönüştürmektir sonsuz koşu oyunlarını sevenler için iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Zombie Tsunami içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz özelliği satın alabilir, zombilerinizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen bol engelli yollar, geliştirebilir ögeler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikler 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Tsunami Play Store’da 3.334.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Zombie Tsunami v3.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Tsunami 3.0.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Tsunami 3.0.3 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, zombie tsunami 3.0.3 altın hile, zombie tsunami 3.0.3 apk hile, zombie tsunami 3.0.3 apk mod, zombie tsunami 3.0.3 elmas hile, zombie tsunami 3.0.3 gem hack, zombie tsunami 3.0.3 gold hack, zombie tsunami 3.0.3 hack apk, zombie tsunami 3.0.3 hile apk, zombie tsunami 3.0.3 hile indir, zombie tsunami 3.0.3 mod apk, zombie tsunami 3.0.3 mod apk download, zombie tsunami 3.0.3 money hack, zombie tsunami 3.0.3 para hile, zombie tsunami altın hile, zombie tsunami apk hile, zombie tsunami apk mod, zombie tsunami elmas hile, zombie tsunami hack, zombie tsunami hile apk, zombie tsunami hile apk indir, zombie tsunami mod apk, zombie tsunami mod apk download, zombie tsunami money hack, zombie tsunami para hile


Download Zombie Tsunami v3.0.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like